Apple Gürgençler’de Mağazada Anında Kredi ile alışverişlerinize
3.000 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 22.05.2024 – 24.06.2024 Gürgençler-Apple mağazalarında Garanti BBVA Alışveriş Kredisi ile satın alınan ürünlerinizde geçerlidir.
 • 10.000 TL’ye kadar kullanılan kredilerde 500 TL , 10.000 TL ve üzeri kredi kullandırımlarında ise 3.000 TL bonus yüklenebilecektir.
 • Kazanılan bonuslar kampanya bitiminden sonra 10.07.2024 tarihinde müşterinin aktif paracard veya bonus özellikli kredi kartına yüklenecektir. Yüklendiği tarihten itibaren Garanti BBVA
  internet bankacılığı ve BonusFlaş üzerinden yüklenen bonus görüntülenebilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 •  Kampanya dahilinde kazanılan bonus’lar, 11 Temmuz 2024- 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında,
  bonus yüklemesi yapılan kart ile harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus’lar kullanılmadığı takdirde 12 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bonusların yükleneceği tarihte alınan ürünün iadesi yapılarak/yapılmayarak kullanılan kredininkapatılması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Ürün iadesi veya kredi kapatılması durumunda bonus yüklemesi yapılmayacaktır. Müşterinin hem kampanya kapsamında yararlandığı ürün/ürünleri iade etmemesi hem de kredisinin açık olması gerekmektedir. Bonusların yükleneceği tarihe kadar bu koşulu sağlamayan müşterilere bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için paracard/bonus özellikli kredi kartı olmayan müşterilerin mobil bankacılık,internet şubesi veya şubelerimizden yükleme tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.
 • Kredi kullandırım koşulları ve kredi değerlendirmesi yalnızca Garanti BBVA’a aittir. Gürgençler’in kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi/sorumluluğu yoktur.
 • Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırma hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler Garanti BBVA üzerinden yapılır.
 • Mevcut ve yeni müşteri olacak Garanti BBVA bireysel müşterileri kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kredi tutarı kredinin kullandırıldığı banka hesabına otomatik olarak iade edilecektir. Kredinin kapatılması için banka ile iletişime geçerek kredi kapama talimatı vermeniz gerekmektedir.
 • Sigorta ve tahsis ücreti yoktur.
 • Alışveriş kredisi kampanyası dahilinde cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi elektronik alışverişlerinde 3 aydan 12 aya kadar ve diğer tüm ürün kategorilerindeki alışverişlerde 3 aydan  36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Alışveriş kredisi üst limiti firma bazında farklılık gösterebilir, bununla birlikte maksimum 125.000 TL sınırı bulunmaktadır.
 • Alışveriş kredisinde tahsis ve sigorta ücreti alınmamaktadır. Örnek maliyet hesaplamalarında yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranını ve kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamını ifade etmektedir
Kredi
Tutarı(TL)
Faiz (%) Vade (ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Vergi
Dahil
Ücretler
Toplamı
(TL)
Yıllık Maliyet Oranı(%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
50.000 4,68% 3,00 18.734,57 0 715,81 103,14% 56.203,70

İlgili yasal düzenleme kapsamında 16 Eylül 2021 sonrasında açılan tüm ihtiyaç kredilerinizin maksimum vade limiti, kalananapara bakiye toplamı 50.000 TL ve altında ise 36 ay, 50.000 TL ve 100.000 TL arasında ise 24 ay, 100.000 TL üzerinde ise 12 aydır. Örnek hesaplama, 50.000 TL kredi tutarı ve 3 ay vade faiz oranı 4,68% yıllık toplam maliyet 103,14 %’dir. Vergi dahil ücretler toplamı 715,81 TL’dir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.